O nas

Firma FALCO to dystrybutor olejów, środków smarnych i płynów eksploatacyjnych obejmujący swym zasięgiem wschodni i południowy region Polski (województwa: podkarpackie, małopolskie, mazowieckie i świętokrzyskie). Zajmujemy się dystrybucją i sprzedażą szerokiego asortymentu olejów i smarów dla motoryzacji, w tym olejów silnikowych do samochodów osobowych, dostawczych, samochodów ciężarowych i maszyn roboczych oraz przemysłowych środków smarnych w różnych opakowaniach począwszy od dużych (beczki 208L) po 1-litrowe opakowania. Realizujemy również dostawy w zbiornikach 1000 litrowych. Oferujemy nie tylko doskonałej jakości oleje i smary, ale także usługi dodatkowe.

Nasza firma spełnia wysokie wymagania w zakresie obsługi klienta oraz wiedzy o olejach i smarach. Nasi pracownicy chętnie pomagają i oferują rozwiązania dla wielu problemów dotyczących smarowania.

Zapewniamy idealne rozwiązania potrzeb związanym ze smarowaniem pojazdów i maszyn w w oparciu o najwyższej jakości produkty smarne wsparte profesjonalną obsługą klienta. Zapraszamy do kontaktu

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości